Wydarzenia w branży turystycznej - SKORPION - Biuro Obsługi Turystycznej Wrocław - Alicja Wrona

SKORPION
Przejdź do treści

Menu główne:

WYDARZENIA W BRANŻY TURYSTYCZNEJ

TARGI TURYSTYCZNE 2017 - WROCŁAW HALA STULECIA

W dn. 24-26 lutego 2017 kolejna odsłona Targów Turystycznych zagościła we wrocławskiej Hali Stulecia. Dla naszego Biura były to dni szczególne, albowiem Targi łączyły się z obchodami 25-lecia Dolnośląskiej Izby Turystycznej, której jesteśmy wieloletnim członkiem.
Po uroczystych przemówieniach m.in. Marszałka Województwa Pana Cezarego Przybylskiego, Wiceprezydent Wrocławia Pani Magdaleny Piaseckiej oraz Wicemarszałek Województwa Pani Iwony Krawczyk, nastąpiło wspólne przecięcie wstęgi otwierające Targi. Po tym, najważniejsze dla nas wydarzenie, czyli wręczenie DIT-owi "Złotej Odznaki Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego", którego dokonał Wiceprzewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Pan Julian Golak. W naszym imieniu podziękował oczywiście Prezes DIT-u Marek Ciechanowski. Potem było gromkie "Sto lat !" i wspólne jedzenie specjalnego tortu. Przed nami kolejne ćwierć wieku ! :-)

25-LECIE DIT-u - UROCZYSTOŚĆ W RATUSZU

20.10.2017, punktualnie o godz. 15-ej w Sali Kolumnowej wrocławskiego Ratusza rozpoczęła się wielka Gala, będąca ukoronowaniem obchodów 25-lecia powstania Dolnośląskiej Izby Turystycznej.
Uroczystość prowadził nasz kolega Aleksander Sobera, a rozpoczął przemówieniem oczywiście Prezes DIT-u, Marek Ciechanowski. Nie sposób wymieniać tutaj wszystkich Gości, którzy zaszczycili swoją obecnością to spotkanie, ale w pierwszych rzędach zasiadali m.in. Prezydent Wrocławia Pan Rafał Dutkiewicz, Pani Wiceprezydent Magdalena Piasecka, Marszałek Województwa Pan Cezary Przybylski, przedstawiciele władz Legnicy i Jeleniej Góry oraz przedstawiciele wielu organizacji turystycznych. Było kilka przemówień, wiele wspomnień, a przede wszystkim odznaczenia i wyróżnienia, nie tylko dla członków DIT-u, ale również i dla władz i organizacji turystycznych.
Nasze Biuro również zostało uhonorowane, Alicja Wrona, właścicielka BOT SKORPION, otrzymała od Marka Ciechanowskiego Złoty Medal DIT-u, a z rąk Pani Wiceprezydent Magdaleny Piaseckiej odebrała pamiątkową tablicę z podziękowaniami od Prezydenta Wrocławia.
Było pogodnie, radośnie, miło, ale również i podniośle. Nie co dzień bowiem spotykamy się w takim gronie, by cieszyć się z naszych osiągnięć i być dumnym ze swojej pracy i zaangażowania. Cieszymy się z przynależności do Dolnośląskiej Izby Turystycznej, nie jesteśmy sami w naszych działaniach i  choć z pozoru Biura Turystyczne są dla siebie konkurencją, ale my tego tak nie postrzegamy. Lubimy się spotykać, wymieniać doświadczenia.
A przed nami następne 25-lat !  

 
MediaAlt
Projekt i wykonanie-MediaAlt.
Wszelkie prawa zastrzeżone !
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego